‹ Terug naar het zoekoverzichtWSV De Kil

Rijksstraatweg 355
Dordrecht
Tel.: 06-51889090
Marifoon: VHF31

Willemsdorp - WSV De Kil

De gezellige, mooie haven van WSV De Kil is gelegen bij de kruising van het Hollands Diep en de Dordtse Kil. Het knooppunt tussen het grote water en de binnenwateren.

Voor zeilers een stop op de staande mast route. Vanuit onze haven kunt u het binnenland in of juist het grote water op. Voor de motorboot een mooie stop op de route naar de Biesbosch, de Maas of op doortocht naar Zeeland. In onze haven is plaats voor groot ( tot 19m ) en klein. Onze haven heeft goed verzorgde aanlegplaatsen, voorzien van water
en stroom. Daarbij hebben we een mooi groot clubhuis waar u terecht kunt voor een hapje en een drankje en desgewenst een heerlijke lunch of diner. Uiteraard zijn er toiletten en douches aanwezig. Onze haven is afgesloten door middel van een toegangshek en onze havenmeester is dag en nacht aanwezig om te waken over uw eigendom.

Vanuit de haven kunt u ook mooie wandel- of fietstochten maken in de mooie polder en de uitlopers van de Biesbosch. U kunt gebruik maken van het zwembad en de supermarkt van
het naastgelegen vakantiepark. Tevens is er een trailerhelling aanwezig. E.e.a. te regelen via onze havenmeester. We werken samen met de Zeilvereniging Dordrecht en Omstreken die zeilwedstrijden en vaartochten organiseert.

Regelmatig worden we ook bezocht door andere watersportverenigingen of clubs. Wij bieden in dit geval ligplaatsen voor groepen en u kunt van de faciliteiten van ons clubhuis/restaurant gebruik maken om uw avond met uw gezelschap tot een feest te maken. Als u een ligplaats wilt bij onze vereniging, hebben we u nogal wat te bieden. Een mooie uitvalsbasis voor de Nederlandse Delta, de Biesbosch en de mooie wateren van ons binnenland. U ligt in een mooie, schone en verzorgde haven waar uw schip veilig is. In ons mooie clubhuis kunt u ongestoord genieten van een hapje en een drankje. Regelmatig zijn er clubavonden waar het gezellig is, u contact heeft met mede watersporters en
waar u geniet van een prima catering. We heten u van harte welkom als passant maar we hebben ook plaats voor u en uw schip als seizoenligger of huurder. Onze tarieven staan vermeld op onze website www.wsvdekil.nl